Quiz Jakim jesteś piłkarzem Królewskich?

Quiz Jakim jesteś piłkarzem Królewskich?

Dowiem się tego jakim jestem piłkarzem Królewskich.Powinien go wypełnic dlatego bo jest fajny.
#CR7, #Bale, #Isco, #Ramos, #Alonso, #Pepe, #Benzema
4 x, 2013-09-29 12:17:43

CR7

robię mu kanał

napastnik

celebrytuje w spokoju

piłka nożna

strzelac gole

strzelac wolne

Bale

puszczam piłkę w prawo,a biegnę w lewo

pomocnik

drę morde

piłka plażowa

grac cały mecz

strzelac karne

Isco

lobuję go

środkowy obrońca

ściągam koszulkę

piłka Chińska

bronic bramki

strzelac karne

Pepe

biegnę wbok

obrońca

drę mordę

piłka nożna

grac cały mecz

pośrednie

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jakim jesteś piłkarzem Królewskich?. Dowiem się tego jakim jestem piłkarzem Królewskich.Powinien go wypełnic dlatego bo jest fajny.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!