Quiz Jakim jesteś Komputero-maniakiem?

Quiz Jakim jesteś Komputero-maniakiem?

Dowiesz się czy jesteś Komputero-maniakiem, zwykłym użytkownikiem komputera, komputero-głupkiem, czy Nikim
#Komputery, #Technologia
1 x, 2013-06-21 13:38:11

Wybierz firmę produkującą system windows

Gigant z Readmont

Microsoft

t-mobile

nie wiem

Wybierz system firmy Microsoft

Windows 7

windows XP

Android

nie wiem...

Wybierz według ciebie najpopularniejszą wersję systemu Windows

Windows XP

Windows 98

Windows Longhorn

Windows 3.11

Jaką masz wiedzę o komputerach?

Mega dużą

Dużą

Malą

Żadną

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jakim jesteś Komputero-maniakiem?. Dowiesz się czy jesteś Komputero-maniakiem, zwykłym użytkownikiem komputera, komputero-głupkiem, czy Nikim. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!