Quiz jakim jestem potworem

Quiz jakim jestem potworem

dowiesz się wielkiej prawdy
#osoba
51 x, 2014-05-16 16:00:00

jesteś w nawiedzonym domu co robisz?

stoje na ścianie

jem ciastka

biegne i robie ślady

krzycze i się maluje

atakuje cię zombi

utne mu głowe zembami

zjadł bym go

żucił bym go śniegiem

pokazał/am bym jemu języm

oddajesz prace domowom

z okularami

z plamom po czekoladzie

bardzo mokrom

z pomatkom

w co się ubierzasz

w ciemnie żeczy

na niebiesko

futro

rużowe zeczy

ulubiony kolor

srebrny

niebieski

biały

rużowy kwiatowy

gdzie mieszkasz

na księżycu

w fabryce ciastek

w jaskini

w windzie

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz jakim jestem potworem. dowiesz się wielkiej prawdy . Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!