Quiz Jakie jest twoje IQ?

Quiz Jakie jest twoje IQ?

Dowiedz się czy jesteś mądry!
#IQ
56 x, 2014-05-21 08:00:00

Ile to 2 2*2?

4

4,5

5

5,5

8

6

w którym wieku odkryto Amerykę?

10

11

12

13

14

15

Kto ddkrył Amerykę?

Mikołaj Kopernik

Michał Anioł

Bartłomiej Diaz

Vasco Da Gama

Amerigo Vespuci

Kszysztof Kolumb

Co po angielsku znaczy pasta?

jajko

chleb

pasta

coś co się je

wyrób mączny

makaron

co po niemiecku znaczy Oma?

jakieś jedzenie

wnuczka

ciocia

dziadek

to napewno ktoś z rodziny

babcia

Jak inaczej nazywamy topolę?

to jakieś drzewo nie?

to jakiś krzew nie?

topola nr.2

topola

topola zwyczajna

osika

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jakie jest twoje IQ?. Dowiedz się czy jesteś mądry!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!