Quiz Jaki zawód pasuje do ciebie?

Quiz Jaki zawód pasuje do ciebie?

Dowiesz sie jaki zawód pasuje do ciebie
#zawód
90 x, 2014-11-24 08:00:00

Co lubisz robić?

Fryzury koleżankom

W tv ogladać pokazy mody

Śpiewać

Udawać ,że grasz w filmie

Bawic sie w policje

Gotować

Jaka jesteś?

odważna,gotowa nowych pomysłów

śmiała,publiczna

silna

pomocna,uzdolniona

Odważna,szybka

Pomyslowa i odważna

Kim jest z zawodu twoja mama?

Fryzjerka,kosmetyczka

modelka,projektantka

piosenkarka,tancerka

aktorka

policjantka

kucharka,piekarz

Jesteś sławna?

Nie

Tak

Myśle ze tak

Nom

Nie!

Raczej nie ...

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jaki zawód pasuje do ciebie?. Dowiesz sie jaki zawód pasuje do ciebie. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!