Quiz Jaki koń do ciebie pasuje ? :)

Quiz Jaki koń do ciebie pasuje ? :)

Dowiesz się, jaki koń do cb. pasuje. Nie będziesz miał/a problemów w zakupie :D
#koń, #wybór, #zakup
704 x, 2012-12-21 18:17:17

Jakie lubisz konie.

Ruchliwe, szybkie.

Spokojne, wytrzymałe

Normalne ;P

Takie, żeby nie zajmowały czasu.

Ile lat jeździsz ?

Ok. 5 lub więcej

Ok 1-2

Dość dużo :)

0 lat :D

Ile będziesz miał czasu dla konia ?

Ok. 4-5 godzin

Ok. 2 godzin

Tyle, ile będzie potrzeba

Jakąś godzinę.

Jaka płeć ?

Ogier

Klacz

Wałach

Nie znam się

Jaki wzrost konia ?

Jakieś 170cm.

Ok. 120 cm.

Jakieś 140cm

Nie wiem

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jaki koń do ciebie pasuje ? :). Dowiesz się, jaki koń do cb. pasuje. Nie będziesz miał/a problemów w zakupie :D. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!