Quiz Jaka z ciebie postać z Naruto ? ! ? !

Quiz Jaka z ciebie postać z Naruto ? ! ? !

Dowiesz się jaką postacią byś był/a z naruto :D
#anime, #manga, #bajki
90 x, 2014-04-04 16:00:00

Jaki jest wasz ulubiony kolor?

Biały

Pomarańczowy

Czarny

Różowy

Zielony

Zjadłbyś/aś Ramen?

Może

JASNE!

Nie -.-

Tak

Pewnie

Lubisz uprawiać Sporty?

Tak

TAK!

Ehe

Ym... Nawet ( Nie )

TAK! TO MOJE HOBBY!

Co Byś Zrobił/a Gdyby Ktoś Ci wyznał Miłość?

Nie zareagował bym zbytnio

Zdziwił Bym się

Olał bym ja

Zemdlała

Zrobiłbym/a Wielkie O.O

Jesteś Lubiany?

Tak

Tak!

Kiedyś tak, już nie

Nie wiem ...

Jasne

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jaka z ciebie postać z Naruto ? ! ? !. Dowiesz się jaką postacią byś był/a z naruto :D. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!