Quiz Jaka sredia bedziesz mial na koniec roku!

Quiz Jaka sredia bedziesz mial na koniec roku!

Dowiedz sie jaka srednia pasuje do ciebie ;]
#szkoła, #średnia, #podstawówka, #gimnazjum
187 x, 2014-01-02 08:00:00

Jakie zachowanie miales rok temu?

2

3

4

5

Jakie zachowanie miales dwa lata temu?

2

3

4

5

Jaka srednia miales rok temu?

2?

2-3

3-4?

A moze 4-6

Jaka srednia miales dwa lata temu?

2?

2-3

3-4?

A moze 4-6

Jaki przedmiot lubisz?

Nie chodze do szkoly ... ;o

ODWOŁANY

WF

Matematyka

Ile masz juz 1 w tym roku?

12 - ...

6-12

2-6

0-2

Do jakiej szkoly chodzisz?

Technikum

Liceum

Gimnazjum

Podstawowka?

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jaka sredia bedziesz mial na koniec roku!. Dowiedz sie jaka srednia pasuje do ciebie ;]. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!