Quiz Jaką piosenkarką jesteś?

Quiz Jaką piosenkarką jesteś?

w tym quizie można się dowiedzieć jaką się jest piosenkarką w środku
#beyonce, #rihanna, #lady gaga, #selena gomez, #miley cyrus, #jula, #dominika gawęda
75 x, 2014-08-24 16:00:00

Jak zwykle się ubierasz?

Elegancko przecież muszę zaskoczyć chłopaków

Mam swoję kreację lubię wymyślać coś nowego

Normal

Normal ale żeby nie wyglądać jak wieśniaczka

Jaki masz ulubiony kolor?

różowy , fioletowy

Lubię wszystkie kolory

czerwony

czarny

czy masz chłopaka?

Tak .

Co cię to obchodzi

może tak a może nie sama niewiem

niewiem

jaką muzykę słuchasz ?

romantyczna

rock

pop

a ja wiem

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jaką piosenkarką jesteś?. w tym quizie można się dowiedzieć jaką się jest piosenkarką w środku. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!