Quiz Jaką jesteś muzyką? 6

Quiz Jaką jesteś muzyką? 6

Wypełniając ten quiz dowiesz się jaką muzyką jesteś, jaka muza do cb pasuje. Powinieneś/naś zrobić ten quiz ponieważ jest on dobry i nie zawiera żadnych głupich tekstów.
#Muzyka
17 x, 2012-11-01 11:08:16

Twoja ulubiona muzyka?

Hip Hop xD :*

Reggae

Pop

Rap xD :*

Jesteś samodzielny?

Co cie to?

E... może

Nie. Słucham się(ale tylko czasami) XD

Spi***alaj

Jesteś przeciw ACTA?

eee... a co to?

nw. heh

Oj nie. raczej to popieram(warunkowo jestem za wypi**doleniem ich w kosmos) xD

Jestem samodzielny. ACTA spie***lajcie!!!

Muzyka nadal tak?

Nie lubię pop'u. xD

Disco polo xD

heh xD lol lolipop heh

♥♥♥RAP TO WSZYSTKO♥♥♥

ulubiony wokalista

GrubSon!!!!! I ♥ GrubSon!!!

Kamil Bednarek(Grubson! Nie daj się) Poważnie Kamyk xD

Nw. Pewnie disco polo(ale tylko czasami)

Nw. Ten co... I ♥ Rap!!!

Mam lat-

11

12

13

14

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jaką jesteś muzyką? 6. Wypełniając ten quiz dowiesz się jaką muzyką jesteś, jaka muza do cb pasuje. Powinieneś/naś zrobić ten quiz ponieważ jest on dobry i nie zawiera żadnych głupich tekstów.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!