Quiz Jaką gwiazdę przypominasz ?

Quiz Jaką gwiazdę przypominasz ?

Którą z gwiazd przypominasz ?
#gwiazda, #podobieństwo
281 x, 2013-08-15 19:45:08

Kolor twoich włosów ?

Miodowy blond

Baaardzo jasny blond

Blond

Brąz/Czarne

Często zmieniam

Fryzura ?

Proste

Krótkie

Kręcone

Proste ,ale często je podkręcam

Często zmieniam fryzurę

Jak opisałabyś się jednym słowem ?

Słodka ,ale ostra

Agresywna

Słodziutka jak miód

Charyzmatyczna

Niezdecydowana

Twój talent ?

Mam dużo talentów !

Trochę śpiewam ,ale marnie

Śpiewam bajecznie !

Śpiewam ,tańczę !

Nie wiem ...

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jaką gwiazdę przypominasz ? . Którą z gwiazd przypominasz ? . Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!