Quiz Jak dobrze znasz Real Madryt

Quiz Jak dobrze znasz Real Madryt

chcesz sprawdzić jak dużo wiesz o królewskich sprawdź to tutaj
#sport
66 x, 2014-05-14 08:00:00

ile razymadryt wygrał champions league ?

nie wiem

5-10

7

9

superpuchar hiszpani jakim wynikiem real madryt wygrał rewanż z barceloną

przegrał 1-2

przegrał 3-2

3 do 2

2 do 1

nazwa stadionu realu madryt ?

Real Madryt nie ma stadionu

Sango Beronbeu

Santiago Berna cośtam

Santiago bernabeu

czy polak grał w realu

nie

tak grał piszczek

tak

tak grał dudek

w którym roku założono Real Madryt

nie dawno

1800 któryms

1900 - 1950

1902

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jak dobrze znasz Real Madryt. chcesz sprawdzić jak dużo wiesz o królewskich sprawdź to tutaj. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!