Quiz Jak dobrze znasz Messiego?

Quiz Jak dobrze znasz Messiego?

ponieważ jeżeli uważasz że jesteś jak messi to musisz to wypełnić xD :) powodzonka!
#piłka nożna
36 x, 2013-07-02 08:40:34

w Jaki klubie gra messi?

Real

Juventus

Barcelona

Milan

Manchester

Górnik Zabrze

Nie jestem pewny...

Jak ma na imię Messi?

Leo

Xavi

Patric

Pedro

Simon

Michaello

y..y..nie wiem =(

jak ma na imię dziewczyna messiego?

Bella

Eduarda

Michaella

Zuzzanne

Antonella

Juda

nie wiem!!!!!!

w jakiej tabel wiekowej jest messi?

18-20

25-30

35-40

45-50.

młodzy niż te wszystkie!

starszy!

nie wiem

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jak dobrze znasz Messiego?. ponieważ jeżeli uważasz że jesteś jak messi to musisz to wypełnić xD :) powodzonka!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!