Quiz Jak dobrze znasz Austina Mahone

Quiz Jak dobrze znasz Austina Mahone

Zajrzyj bo fajny ;*
#rozrywka, #muzyka, #austin mahone
30 x, 2013-09-13 21:47:40

Kiedy urodził się austin ?

08.12.1996

04.06.1996

04.06.1997

04.04.1996

Ojciec austina zmarł gdy ten miał?

16 lat

12 lat

17 miesięcy

16 miesięcy

Na jakich instrumentach gra austin?

Perkusja

Gitara elektryczna

fortepian

gitara, fortepian

Jak brzmi jego pełnie imię i nazwisko ?

Austin Justin Mahone

Austin Cortney Mahone

Austin Cory Mahone

Austin Carter Mahone

jaki sport uprawia Austin?

Footbool

Siatkówka

Rugby

Koszykówka

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jak dobrze znasz Austina Mahone. Zajrzyj bo fajny ;*. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!