Quiz Jak bardzo lubisz komputer?

Quiz Jak bardzo lubisz komputer?

Wejdź i dowiedz się czy jesteś uzależniony od komputera!!!
#komputer, #inetrnet, #uzależnienia
12 x, 2012-10-26 19:40:02

Ile godzin przebywasz przed komputerem?

1-2

3-4

5-6

7-8

Nic

Po pracy lub po szkole...

Robię coś i włączam komputer

Gdzieś na 30 minut włączam komputer

włączam komputer i gram z 1 godzinę.

OD RAZU KOMPUTER NA 2 GODZINKI!

Robię normalne rzeczy.

Grasz w gry komputerowe?

Czasami, ale nie za często.

Czasami

Tak

Uwilbiam

Nie

Masz GG lub Skype?

Tak, czasem z nich korzystam.

Tak

Korzystam

Oczywiście że korzystam bardzo często

Nie

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jak bardzo lubisz komputer?. Wejdź i dowiedz się czy jesteś uzależniony od komputera!!!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!