Quiz Gdzie spędzisz sylwestra 2012/2013

Quiz Gdzie spędzisz sylwestra 2012/2013

Chcesz dowiedzieć się jak spędzisz sylwestra? W rowie, a może gdzies we wszechświecie? Zapraszam do rozwiązania tego krótkiego testu.
#sylwester, #zabawa, #impreza
8 x, 2012-12-18 20:30:42

Czy lubisz naturę?

zależy o co chodzi hehe:D

tak, uwielbiam rozkoszować się zielenią

nie, to wiocha ;/

bleeee, nudy

Jak ubierzesz sie na sylwestra?

jeszcze nie wiem

elegancko

imprezowo

modnie i/lub seksownie

Ile alkoholu zamierzasz wypić w sylwestra?

to się okaże :D

lampkę szampana i odrobinę whisky

kilka drinków, może trochę więcej :)

zobaczymy na ile będzie mnie stać

Z iloma znajomymi chcesz spędzić sylwestrową noc?

z moją paczką

z pertnerem/partnerką

z kumplem/kumpelą

na pewno poznam kogoś na miejscu

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Gdzie spędzisz sylwestra 2012/2013. Chcesz dowiedzieć się jak spędzisz sylwestra? W rowie, a może gdzies we wszechświecie? Zapraszam do rozwiązania tego krótkiego testu.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!