Quiz Futbol

Quiz Futbol

Czy znasz Piłkę nożną?
#Piłja Nożna
13 x, 2014-11-15 16:00:00

W jakiej reprezentacji jest Jakub Błaszczykowski?

Polska

Rosja

Niemcy

Korea Południowa

Kiedy jest rzut karny

Zawodnik zostanie sfaulowany w Polu Karnym

Kiedy Napastnik dostanie czerwoną kartke

Kiedy Obrońca przebiegnie na pole karne przeciwnika

Kiedy Bramkarz odbije piłkę nogą

Ile lat ma Piłka Nożna

4

7

725

Nie Wiadomo

Kim jest Przemysław Tytoń

Napastnikiem

Obrońcą

Bramkarzem

Trenerem Borrusi Dortmund

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Futbol. Czy znasz Piłkę nożną?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!