Quiz Czy jesteś szalona ?

Quiz Czy jesteś szalona ?

Dowiesz się czy jesteś szalona czy nudna xD Zrób ten quiz Proszę ;)
#Szloność xD
84 x, 2014-03-23 16:00:00

Co często robisz ?

Siedze

Wygłupiam sie z koleżankami i kolegami , siedze przed kompem i pisze sms''yy

Siedze na kompie

Oglądam Tv

Co często oglądasz w Tv ?

Niic

Haha komedie , kabarety i seriale i czasami horrory

Eeem..zależy

Seriale

Najlepsza strona internetowa ?

Nic

Quizz.pl , Xnxx , nk . Fc i oczywiście besty .pl xD

Hah quizz

yy nk

Ile osób pisze do cb np. na nk

Zazwyczja nikt

Hah zawsze to ja zaczynam dialog i pisze ze wszystkimi którzy są dostępni xD

Yyy . z 4 osoby

Yyy z 2 osoby

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Czy jesteś szalona ?. Dowiesz się czy jesteś szalona czy nudna xD Zrób ten quiz Proszę ;). Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!