Quiz Czy jesteś mną ?

Quiz Czy jesteś mną ?

Czy masz podobieństwa cech i wyglądu.
#cechy, #zainteresowania
4 x, 2013-08-28 10:29:25

Jakie masz hobby?

Czytanie książek i historia

Czytanie czasopism i sztuka

Gra na komputerze

Spanie

Kolor włosów?

Jasny blond , krótkie włosy

Nie jasny a ciemny ale krótkie włosy

Blond długie włosy

Nie blond i długie włosy

Co zrobisz gdy kolega zaleje cię niechcący sokiem.

Wybaczam mu

Wściekam się

Obrażam się na niego

Na zemstę też zalewam go

Jak ma być tort.

Waniliowy

Czekoladowy

Truskawkowy

Z owocami

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Czy jesteś mną ?. Czy masz podobieństwa cech i wyglądu.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!