Quiz Czy jesteś fanem rapu ?

Quiz Czy jesteś fanem rapu ?

Czy jesteś fanem rapu ;D
#muzyka, #rap, #hip-hop
73 x, 2014-04-20 08:00:00

Jak często słuchasz hip -hopu ?

Ile sie da ! ;D

Jakieś 3,4 h :D

Zależy kiedy...

Nie słucham hip - hopu omg..

Peja czy GrubSon ?

Peja na 100 %.

Peja na 50 %.

Grubson na 100 %

Grubson na 50 %.

Umiesz rapować ?

Oczywiście.

Tak średnio.

Nie wychodzi mi to.

Boże, rap jest do dupy.. ;>

Paktofonika vs Kaliber44 ?

To i To !

Paktofonika

Kaliber44

Obydwaj do dupy.

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Czy jesteś fanem rapu ?. Czy jesteś fanem rapu ;D. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!