Quiz Czy będziesz mieć świadectwo z paskiem?

Quiz Czy będziesz mieć świadectwo z paskiem?

Czy będziesz paskowiczem.
#szkoła, #koniec roku
241 x, 2014-01-22 08:00:00

Jaką masz średnią?

6.0

4.75

Mniej niż 4.60

3.85

Jakie zachowanie?

Wzorowe

Wzorowe/Bardzo dobre

Poprawne

Dopuszczające

Jak ocenia cię nauczyciel?

Bardzo dobrze

Dobrze

Na 4:)

b. zle

Jak oceny?

5,6

4,5

4,3

3-1

Ile osób z twojej klasy ma zapewnione świadectwo z paskiem?

100%:D

80%:)

50,40%

mniej niż 5%

Jaki nauczyciel?

Wychwla nas na każdej lekcji

b. dobry

dobry

Chciwy

A dyrekcja :(

Super!!

Dobra

Jakaś tam

Głupia

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Czy będziesz mieć świadectwo z paskiem?. Czy będziesz paskowiczem.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!