Quiz Chłopcy z placu broni test

Quiz Chłopcy z placu broni test

Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test
#chłopcy z placu broni, #test, #quiz, #chłopców
11713 x, 2015-09-24 22:41:18

Gdzie dzieje się akcja książki?

W Budapeszcie

W Londynie

W Amsterdamie

W Pcimiu

W Toruniu

Kto był pierwszym wrogiem Chłopców?

Kaznodzieje

Pastorzy

Blachary

Hrabiowie

Dresiarze

Kto był największym kozakiem?

Boka

Acz

Zibi

Tołdi

Nemeczek

Kto przewodził akcji odbicia flagi?

Boka

Nemeczek

Tołdi

Acz

Zibi

Na co miała odbyć się walka z czerwonoskórymi?

Na miecze

Na rękę

Na dzidy

Na siłę wzroku

Na wygraną w Counter Strike

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test. Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!